آزمون استخدامی راه و شهرسازی مازندران

آبرود اعلام کرد:
۵ هزار نفر در آزمون استخدامی راه و شهرسازی مازندران شرکت می‌کنند
رئیس اداره توسعه منابع انسانی و تحول اداری راه و شهرسازی مازندران از حضور بیش از پنج هزار نفر متقاضی برای شرکت در آزمون استخدامی این اداره کل خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، سلیمان آبرود اظهار داشت: در راستای مجوز اخذ شده از سوی استانداری مازندران این اداره کل پس از ادغام صورت گرفته نسبت

 

 

به جذب ۱۰۲ نفر نیروی کارشناس در رشته‌های مهندسی، حقوقی، اداری و مالی اقدام کرد.
وی افزود: پس از درج آگهی استخدامی از سوی این اداره کل و استانداری مازندران، بیش از پنج هزار نفر متقاضی مدارک خود را ارسال که پس از بررسی به عمل آمده حدود چهار هزار نفر متقاضی حائز شرایط مجوز شرکت در آزمون را دریافت کردند.
آبرود به رشته های مندرج در آزمون استخدامی این اداره کل اشاره و اظهارداشت: اکثر رشته های مورد نظر در آزمون یادشده در زمینه مهندسی راه و ساختمان، حمل و نقل و ترافیک، مکانیک، اداری و مالی و حسابداری و مالی است..
وی در خصوص زمان توزیع کارت آزمون مذکور تصریح کرد: متقاضیان می توانند در۱۹ تیرماه سالجاری کارتهای شرکت در آزمون خود را در محل اداره کل راه و شهرسازی استان (خیابان جام جم ) دریافت کنند.
رئیس اداره توسعه منابع انسانی راه و شهرسازی مازندران درخصوص زمان برگزاری آزمون استخدامی این اداره کل یادآور شد: زمان برگزاری آزمون، ۲۳ تیرماه بوده که محل آزمون بر روی کارتهای توزیع آزمون درج شده است.
وی گفت: متقاضیان جهت اطلاع بیشتر از نحوه برگزاری آزمون و دریافت کارت می توانند به سایت اداره کل راه و شهرسازی استان ( WWW.mazrud.ir ) مراجعه کنند.

http://www.bazarekar.ir   منبع

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>